Kiinde Squeeze™ Doğal Biberon (2 Adet)

Kiinde Squeeze™ Doğal Biberon (2 Adet)
Kiinde Squeeze™ Doğal Biberon (2 Adet)
Kiinde Squeeze™ Doğal Biberon (2 Adet)
Kiinde Squeeze™ Doğal Biberon (2 Adet)
Kiinde Squeeze™ Doğal Biberon (2 Adet)
Kiinde Squeeze™ Doğal Biberon (2 Adet)
 • 15 Nisan 2024 Haftası Kargo
 • Ürün Kodu: SQ-N-002-NA
 • Kiinde Kiinde
 • 559,99TL

Ürün için henüz değerlendirme yapılmadı Yorum yap


Annelerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Tabi ki bunu dünyadaki en yenilikçi, en iyi marka ve ürünlerle yapıyoruz...
Bu kez karşınızda Amerika'da bir baba tarafından tasarlanan ve tüm ürünleriyle patentli bir…
Devamını Oku...Annelerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Tabi ki bunu dünyadaki en yenilikçi, en iyi marka ve ürünlerle yapıyoruz...

Bu kez karşınızda Amerika'da bir baba tarafından tasarlanan ve tüm ürünleriyle patentli bir marka var... Markayı incelediğinizde tüm yorumlarda dünyanın her yerinde bu ürünün ne kadar sevildiğine siz de şahit olacaksınız. Ama en çok kendiniz kullanınca rahatlığına inanamayacaksınız.

Ana prensibi dondurmak için sağdığınız sütünüzü saklamak, o sütü çözdürüp biberona kolayca döküp bebeğinize içirebilmek. Bunu yaparken hiç dökülme riski olmaması, kolay saklanabilmesi, direk torbasıyla çözülüp ısıtılabilmesi Kiinde'nin en önemli işi. Ama daha güzeli torbayı direk Kiindle biberon aparatına bağlayıp, bebeğinize sütü içermeniz. Yani torbadan biberona dökme sırasında ziyan olan sütlere 'elveda' diyeceksiniz:) Bu biberonun kendi uçları yeni doğan bebeklere de uygun... Çünkü bebek bu patentli biberon emziğiyle süte ulaşmak için anne memesinden emer gibi çekmek zorunda... Artık Kiinde yedek süt torbası almanız her an yeni bir biberon yanınızda demek:) Ayrıca ilerleyen dönemde Kiinde Foodie serisi ile beslemeye devam edebilirsiniz...

Kiinde Squeeze™ Doğal Biberon (2 Adet)

Anne sütünü saklama poşeti ile biberon arasında transfer etmeye gerek kalmadan, bebeğinizi direkt olarak Kiinde Twist Pouches™ süt saklama poşetinden besleyiniz.

Sütü eritip ısıttıktan sonra saklama poşetini Squeeze doğal biberona takınız, içindeki havayı sıkarak çıkartınız ve Active-Latch™ biberon başlığını üzerine takmanız yeterli...

Bu ürünün kutusundan,

 • 2 adet süt saklama poşetleriyle uyumlu biberon
 • 1 adet yavaş akış emzik ve kapağı
 • 1 adet orta akış emzik ve kapağı

çıkmaktadır.

Kutuda yedek süt poşeti bulunmamaktadır...

Özellikleri: 

 • Twist Pouches™saklama poşeti katlanabildiği için havalandirma mekanizmasina gerek kalmadan bebeğin sütündeki gaz problemi tamamen ortadan kalkmış olur.
 • Süt ile temas eden ve temizlik gerektiren sadece 1 parçadan oluşan ve patentli bir üründür!
 • Active-Latch™ biberon başlığı doğal emme alışkanlıklarını bebeğe öğretmek ve anne göğsü ile biberon arasındaki geçişleri kolaylaştırmak üzere dizayn edilmiştir.
 • Active-Latch™ biberon başlığının özel dizaynı sayesinde bebek anne göğsünden süt emerken olduğu gibi emme ve göğüse emerek masaj yapma refleksini geliştirir, biberon ve anne göğsü arasındaki emme tembelliğini engeller.
 • Squeeze™ doğal biberonun dizaynı hem sizin hem de bebeğiniz için kavrama ve tutma kolaylığı sağlar.
 • Squeeze™ doğal biberon, saklama poşetine süt çekerken de kullanılabilir. Saklama poşetini daha rahat tutmanızı sağlar.
 • Direct-Pump™ Ara adaptörler sayesinde piyasadaki pekçok markanın biberon başlıklarını, Twist Pouches™ süt saklama poşeti ile kolaylıkla kullanabilir; istediğiniz marka biberon başlığı ile süt transferi gerektirmeyen, gaz problemini engelleyen bir beslenmeyi bebeğinize sunabilirsiniz .
 • Biberonun ön ve arkasındaki geniş açıklıklar, hem biberondaki süt / mama durumunu rahatça görmenizi hem de poşetteki havayı rahatça çıkarmanızı sağlar.
 • Geri dönüşüme uygundur .
 • İçeriğinde BPA, PVC ve Ftalat yoktur.
 • Dolu olan saklama poşetlerinizi yırtılıp zarar görmeden saklamak, poşetlere rahatça ulaşabilmek için Kiinde Keeper™ raf kullanın. Anne sütündeki tüm gıdaları bebeğinize en güvenli şekilde verebilmek için de sütünüzü Kozii™ anne sütü ve biberon ısıtıcısında eritin ve ısıtın.
 • Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir.
 • Buharlı sterilizatöre konulabilir.

 

Aklınıza takılabilecek sorular:

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti, Foodii ürünleri ile birlikte kullanılabilir mi?

EVET! Tüm Kiinde Twist Pouch™süt saklama poşetleri her marka süt pompasına,  Active Latch biberon başlığına, Snack Spout™ emme aparatina ve Squeeze Spoons™ kaşıklara uyumludur. Ayrica formül mama hazırlayıp Kiinde Twıst Pouch saklama poşetine boşaltabilirsiniz. Kiinde huni de saklama poşetine uygun olarak üretilmiştir. Evinizde farklı yaşlarda çocuk ve bebek bulunması durumunda aynı saklama poşetini hem anne sütü ve formül mama için hem de katı gıdaya geçmiş olan çocuğunuz için kullanabilirsiniz.

Hangi markalarin süt pompaları Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti ile uyumludur?

Aşağıda belirtilmiş olan süt pompalarına, Kiinde Twist Pouch™ süt saklama poşetini güvenli bir şekilde bağlayabilirsiniz:

Medela     Philips Avent Lansinoh
Ameda The First Years Chicco
Milkway         Num Bebedor
Kraft Wee Nuk
Hygenia Tommee Tippee Spectra
Playtex Evenflo Pigeon

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti üzerindeki mL ölçümleri ne kadar doğru?

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti üzerindeki ölçümler gerçekçi ölçümlerdir, %5 oranında sapma olabilir. Doğru ölçümler için, süt saklama poşetinin alt bölümünü öne ve arkaya doğru çekerek açmalısınız. İçerisinde süt varken saklama poşetinin alt tarafını açmak daha kolay olacaktır.

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti içerisindeki havayı bebeğimi beslemeden önce en kolay ve en hızlı şekilde nasıl çıkarabilirim?

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti içindeki havayı Active-Latch™ biberon başlığını takmadan önce, biberon içindeki poşeti süt poşetin en üst seviyesine gelene kadar sıkarak çıkarın, sonra biberon başlığını takın, saklama poşeti içerisinde çok az hava kalacaktır. İçeride kalan havayı çıkarmak için ya saklama poşetini en alttan sıkın ya da biberon başlığının ucunu sıkarak çıkarın. Bu işlemleri yaparken biberonun dik pozisyonda olduğundan emin olun.

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti, biberonlara oranla esnek bir yapiya sahip olduğu için, bebeğiniz sütü içtikçe azalan süt miktarıyla birlikte saklama poşeti küçülür ve çeker. Bebeğinizin sütü çekmek için daha yoğun şekilde emmesine gerek kalmaz, bebeğinizin sütü emebilmesi için saklama poşetinin içine hava girmesi gerekmez.

Şayet manuel bir pompa ile Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti içerisine süt çekmek istersem nasıl bir yol takip etmeliyim?

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşetine manuel, tek göğüs elektrikli ya da çift göğüs elektrikli bir süt pompası ile süt çekiyorsanız, süt saklama poşetlerini Squeeze™ biberona takarak daha rahat bir şekilde sütünüzü çekebilirsiniz. Saklama poşetini ara adaptöre, ara adaptörü de süt pompasına takarak daha kolay şekilde süt çekebilirsiniz.

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşetinin kapağını ne kadar sıkı kapatmalıyım?

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşetinin kapağını bir su şişesinin kapağını kapattığınız şekilde sıkmanız yeterlidir.

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşetindeki sütü dondururken içerde ne kadar hava bırakmalıyım?

Kiinde Twist Pouch™ saklama poşetinin içerisindeki süt donduğunda yaklaşık olarak %10 genleşecektir dolayısıyla saklama poşetinde az miktarda hava kalması gerekmektedir.

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşetini neden yatay şekilde dondurmalıyım?

Anne sütü oda sıcaklığında ne kadar az zaman geçirirse o kadar iyi! Kiinde Twist Pouch™ saklama poşetini yatay şekilde buzluğa koyduğunuzda ısı değişiminin tüm pakete yayılması daha hızlı olacaktır. Boylece daha hızlı donma, çözme ve ısıtma imkanınız olacaktır. Beslenme zamanlarinda ayrica kolaylik sağlayacaktir.

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti ve aksesuarları hangi materyaller kullanılarak üretilmiştir? Bebeğim için tehlikeli madde içerir mi?

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşeti , Direct Pump™ ara aparatlar, Keeper™  saklama rafı, Squeeze™ biberon ve Active Latch™biberon başlıkları  BPA, PVC ve Ftalat içermez. Polietilen (LDPE ve HDPE) polipropilen ve silikondan yapılmıştır.

Anne sütünü neden buharla ya da mikrodalga fırında ısıtmamalıyım?

Yapilan çalışmalara göre anne sütü 60 derecenin üzerinde bir ısıya maruz kaldığında, anne sütü içerisindeki önemli antikorların öldüğü ve proteinlerin zarar gördüğü tespit edilmiştir. Buharla eritme sırasında ısı 100 derece ya da üzerine çıkmaktadır.

Mikrodalga ile ısıtmada ise genelde ısınma az gibi görünse de süt içerisindeki bazı bölümler 60 derecenin üzerinde ısıya maruz kalmaktadır. Hem sütün doğasının bozulmaması hem de bebeğinizin ısı nedeniyle zarar görmemesi için mikrodalga ile ısıtma da tavsiye edilmemektedir.

Active-Latch™ biberon başlığının Kiinde Twist Pouches™ saklama poşetine doğru şekilde nasıl takabilirim?

Biberonu düz bir yüzeye koyun ve biberon başlığını kapağı kapalı iken biberonun üzerine koyun ve hafifçe bastırın. Biberon başlığının takılıp takılmadığından emin olmanın 2 yolu bulunmaktadır. Birincisi biberon başlığını biberonun üzerine koyup bastırdığınızda ‘tik’ şeklinde bir ses duyacak ve takıldığını hissedeceksiniz. İkincisi biberon başlığını biberonun üzerine taktığınızda biberon başlığının biberonun üzerini tam olarak kapladığını göreceksiniz. Böylece biberon başlığının doğru takıldığından emin olabilirsiniz.

Active-Latch™ biberon başlığının diğer biberon başlıklarından farkı nedir?

Active-Latch™ biberon başlığı normal biberon başlıklarından biraz daha farklıdır. Active-Latch™ biberon başlığı doğal emme alışkanlıklarını bebeğe öğretmek ve anne göğsü ile biberon arasındaki geçişleri kolaylaştırmak üzere dizayn edilmiştir. Active-Latch™ biberon başlığının özel dizaynı sayesinde bebek anne göğsünden süt emerken olduğu gibi emme ve göğüse emerek masaj yapma refleksini göstermediği zaman biberondan süt akışı gerçekleşmez. Böylece bebeğiniz her iki refleksi de otomatik olarak geliştirir. Biberonda tembellik yaparak yine de sütü rahatlıkla içme alışkanlığını edinemez. Bu sayede biberon ile anne göğsü arasındaki geçişlerde sorun yaşamanızı engeller.

Active-Latch™ biberon başlığını, Kiinde Twist Pouches™ saklama poşetinden en kolay nasıl çıkarabilirim?

Active-Latch™ biberon başlığını, biberona yakin olan alt tarafindan tutup yavaşça çekerek çıkarabilirsiniz. Biberon başlığını alttan tutup çektiğinizde biberon başlığı dışa doğru katlanabilir endişe etmeyin, tekrar içe doğru çevirdiğinizde normale dönecektir.

Kiinde Twist Pouches™ saklama poşetini diğer markaların biberon başlıkları ile, bebeğime beslerken gaz sorunu yaşatmayacak şekilde, nasıl verebilirim?

Kiinde Twist Pouches™ süt saklama poşetini öncelikle Active Latch™ biberon başlığı ile denemenizi tavsiye ederiz. Çünkü emme problemi yaşayan ve diğer biberon başlıklarını reddeden pek çok bebek  Actıve Latch™ biberon başlığını sevmiş ve kabul etmiştir. Tabii ki başka bir biberon başlığını tercih etmeniz durumunda, bebeğinizi  Twist Pouches™ saklama poşeti ıle beslemek çok kolay! Talimatlara uygun bir şekilde süt saklama poşetini Squeeze™ biberona takın, saklama poşetinin kapağını açın ve biberon başlığına uygun olan ara aparatı saklama poşetine takın. Daha sonra biberon başlığını ara aparatın üzerine takın. Saklama poşetini biberon dik durumdayken sıkarak içindeki havayı çıkarın ve bebeğinizi besleyin.

Önemli Not: Ürün açıklamaları Keyif Bebesi tarafından özel olarak yazılmıştır. Aynı şekilde alınarak kullanılması telif sebebiyle yasaktır!

 

 

Albaraka Türk
Taksit Aylık Toplam
1 559,99TL 559,99TL
Ziraat Bankası
Taksit Aylık Toplam
1 559,99TL 559,99TL
2 289,31TL 578,63TL
3 197,08TL 591,24TL
6 106,09TL 636,55TL
9 75,83TL 682,44TL
12 60,97TL 731,60TL
Kuveyt Türk
Taksit Aylık Toplam
1 559,99TL 559,99TL
2 289,31TL 578,63TL
3 197,08TL 591,24TL
6 106,09TL 636,55TL
9 75,83TL 682,44TL
12 60,97TL 731,60TL
TEB
Taksit Aylık Toplam
1 559,99TL 559,99TL
2 280,00TL 559,99TL
3 186,66TL 559,99TL
6 106,09TL 636,55TL
9 75,83TL 682,44TL
12 60,97TL 731,60TL
İş Bankası
Taksit Aylık Toplam
1 559,99TL 559,99TL
2 280,00TL 559,99TL
3 186,66TL 559,99TL
6 106,09TL 636,55TL
9 75,83TL 682,44TL
12 60,97TL 731,60TL
Finansbank
Taksit Aylık Toplam
1 559,99TL 559,99TL
2 280,00TL 559,99TL
3 186,66TL 559,99TL
6 106,09TL 636,55TL
9 75,83TL 682,44TL
12 60,97TL 731,60TL
Halk Bankası
Taksit Aylık Toplam
1 559,99TL 559,99TL
2 280,00TL 559,99TL
3 186,66TL 559,99TL
6 106,09TL 636,55TL
9 75,83TL 682,44TL
12 60,97TL 731,60TL

İlk yorum yapan siz olun.

Yorum YapNot: HTML'e dönüştürülmez!

    Kötü           İyi


Benzer Ürünler


Bunu Alanlar Bunları da aldı


 
ÜCRETSİZ KARGO

500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo! Yurtiçi Kargo ile Gönderim!

 
ÖDEME YÖNTEMLERİ

Tüm Kredi Kartlarına 12'ye Varan Taksit, Havale/EFT ve Kapıda NAKİT Ödeme, Kapıda KREDİ KARTI ile ödeme

 
İADE & DEĞİŞİM

14 İş günü içinde iade ve değişim imkanı...

 
GÜVENLİK ve GÜVENİLİRLİK

İyzico ile güvenli ödeme ve orijinal ürün garantisi

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.