BEE'O Propolis Damla (20 ml)

BEE'O Propolis Damla (20 ml)
BEE'O Propolis Damla (20 ml)
  • Stok Durumu: 24 Saat İçinde Kargo
  • Ürün Kodu: 152BPE2020G
  • Marka: Bee o
  • 59,90 TL

  • Vergiler Hariç: 55,46 TL

Ürün için henüz değerlendirme yapılmadı Yorum yap


Doğanın içinde bin bir deva saklı... Bazen bir sebzenin kökünde, bazen bir yer altı suyunda şifayı bulmak mümkün... O şifa kaynaklarının en etkililerinden biri ise...


Doğanın içinde bin bir deva saklı... Bazen bir sebzenin kökünde, bazen bir yer altı suyunda şifayı bulmak mümkün... O şifa kaynaklarının en etkililerinden biri ise arı kovanında saklı... 

Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Kovandan çıkarıldıktan sonra ise insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu üründen en etkili şekilde faydalanabilmesi için işlenmesi gerekir. Arısütü ve balla karıştırılarak katı halde sunulan propolisin, bir diğer tüketim şekli de sıvı halde damla olarak alınmasıdır. Her iki yöntemde en önemli olan şey, çok değerli bir gıda olan propolisin özelliğini ve aktivitesini koruyarak işlenmesidir.

BEE’O Propolis Damla, uzman bir ekip tarafından uygun alt yapı,  bilgi ve teknik donanım ile işleniyor, propolisin içeriğinde olan tüm polifenoller, terpenoidler, amino asitler, uçucu organik asitler, ketonlar, kumarin, kuinonlar, vitamin ve mineraller korunarak size ulaşıyor...

Neden propolis damlası kullanmalıyım?
Propolisin ham hali (kovandan çıktığı hali) vücudumuzda sindirilebilir özellikte değildir. Propolisi ham haliyle doğrudan tükettiğimizde, vücudumuzun propolisin içerisindeki faydalı bileşenlerden yararlanma oranı %2'dir. Bu sebeple, propolisin mutlaka ekstrakte edilmesi; bir başka deyişle özütlenmesi gerekmektedir. Bu işlem uzmanlık gerektiren bir işlem olup, gıda mühendisleri kontrolünde yapılmalıdır. 

Bee'o olarak, geliştirdiğimiz ekstraksiyon yöntemi ile ham propolisi damla haline getirerek, vücudumuzun propoliste bulunan tüm değerli bileşenlerden yararlanabilmesini sağlıyoruz. Bu inovatif yöntemle, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD 2015 İnovasyon Ödülü'ne layık görüldük!

Damla propolis tüketerek, hem sindirim sisteminiz kanalıyla, hem de propolisin temas ettiği dokularınız kanalıyla bu yararlı antioksidan bileşenlerden faydalanabilirsiniz!

TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD 2015 İnovasyon ödülüne layık görülmüştür. Propolisin içerisinde bulunan yararlı bileşenlerden maksimum faydanın sağlanabildiği ve balmumu vb. safsızlıkların uzaklaştırıldığı bu yöntem ile ürün standart bir kalitede elde edilebilmektedir. Doğal antioksidan içeriği minimum 180 mg/ml’dir. 

Nasıl tüketmeliyim?
Propolis damlanın yetişkinler için günde 2 defa 10’ar damla, çocuklar için ise günde 2 defa 5’er damla ekmek, bal, yoğurt vb. gıdalara damlatılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Ürün İçeriği: %20 oranında saf propolis içerir. Propolis miktarı standardize edilmiştir.

Ürün Gramajı: 20 ml

Saklama Koşulları: Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22°C) saklayınız, daha yüksek sıcaklıktan ve ayrıca ışıktan koruyunuz.

Raf Ömrü: 36 ay

UYARICI BİLGİLER: Arı ürünlerine karşı alerjisi olan bazı hassas kişilerde alerjik bir etkiye sebep olabilir.

 

BEE'O Hakkında:

BEE'O, İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent firması ürünü. Uzman gıda ve ziraat mühendisleri kontrolünde üretiliyor.

Tüm ürünler;

*TÜBİTAK tarafından ödüllendirilmiş Türkiye'nin ilk ve tek yerli propolisini içerir.

*Sözleşmeli Arıcılık modeli ile üretilir.

*Kovandan sofraya izlenebilirdir.

*Pastörize ve filtre edilmemiş "ham bal" kullanılır.

*Doğal besin içeriği ve biyolojik aktivitesi korunur.

*Anadolunun değerli bitkilerinden elde edilmiş %100 doğal ürünlerdir.

Propolis nedir?

Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı güçlü antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip doğal bir arı ürünü. Propolis arılar tarafından kovandaki mikropları yok etmek için kullanılır. Bağışıklık sisteminizin güçlenmesi ve hastalıklara karşı korunmamıza yardımcı olur.

Bee’o Anadolu propolisi, uzman bir ekip tarafından uygun alt yapı, bilgi ve teknik donanım ile işlenmekte; propolisin içeriğinde olan sağlıklı bileşenler korunarak sizlere ulaştırılmaktadır. Propolis damla düzenli tüketimde size gün boyu zindelik verecektir. Ürünlerimizde kullanılan propolis ekstraksiyon yöntemi, İTÜ Arı Teknokent’te uzman gıda mühendisleri tarafından Ar-Ge çalışmaları ile geliştirilmiştir.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Benzer Ürünler

Yeni %<% discountRate(related.special_price, related.price) %>
İndirim
Stoğa Girince Haber Ver

<% related.price | currency:"₺" %> <% related.price | currency:"₺" %> <% related.special_price | currency:"₺" %>
Stoğa Girince Haber Ver!

 
ÜCRETSİZ KARGO

85 TL Üzeri Ücretsiz Kargo! Yurtiçi Kargo ile Gönderim!

 
ÖDEME YÖNTEMLERİ

Tüm Kredi Kartlarına 12'ye Varan Taksit, Havale/EFT ve Kapıda NAKİT Ödeme

 
İADE & DEĞİŞİM

14 İş günü içinde iade ve değişim imkanı...

 
GÜVENLİK ve GÜVENİLİRLİK

İpara ile güvenli ödeme ve orijinal ürün garantisi

×

Mail Listemize Katılın!

En yeni ürünlerden ve en iyi fırsatlardan ilk siz haberdar olun!

Bülten Listemize Katılın!
En yeni ürünlerden ve en iyi fırsatlardan ilk siz haberdar olun!